Sektörden Haberler

Türk Ytong Yetkili Satıcılarını Topladı!

3 Şubat 2020 Mart 18th, 2020 Yorum Yok

Dilovası GEBKİM’de üretim tesisi bulunan, yapı malzemesi sektörünün öncü kuruluşu Türk Ytong, 49. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı İstanbul’da düzenledi

“Başarı Biziz – Gelecek Biziz” başlığıyla gerçekleştirilen toplantıda, Türk Ytong Yetkili Satıcıları ve Satış Pazarlama Ekibi 2020 yılı için belirledikleri hedefleri gerçekleştirmek üzere yeni yıla güçlü bir başlangıç yaptı. Toplantıda, 2019 yılının değerlendirmesi yapılarak 2020 yılına ait hedefler paylaşıldı.

2019 HEDEFLERE ULAŞILARAK KAPANDI

Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar toplantıda yaptığı konuşmada, 2019 yılını değerlendirerek 2020 yılına yönelik hedeflerini aktardı. Türkiye’deki ekonomik veriler değerlendirildiğinde zor geçen bir yılı akılcı yaklaşım ve etkin çalışma yöntemleriyle belirlenen hedeflere ulaşarak kapattıklarını vurgulayan Hinginar, bu süreçte özverili çalışma sergileyen tüm paydaşlara teşekkür etti. Hinginar, inşaat sektöründe yaşanan durgunluğa karşın yenilikçi yaklaşımlar ve projelerle; çalışarak, üreterek, yılmadan sektörün en güçlü kalesi olmaya devam edeceklerini vurguladı. Toplantıda Ytong ile uzun yıllar iş birliği yapan yetkili satıcılar ile 2019 yılında başarılara imza atan yetkili satıcılara ödülleri verildi.

Leave a Reply