Sektörden Haberler

Polin Group’a Ödül Yağdı!

23 Şubat 2020 Mart 18th, 2020 Yorum Yok

Ödül gecesine, eğlence ve rekreasyon sektörünün en başarılı firmaları yerlerini alırken, yılın en başarılı festivali, en başarılı su parkı ve en başarılı açık alan eğlence merkezi, en başarılı AVM eğlence alanı gibi alanında en önemli projeler ödüllerini aldı.

4 BÜYÜK ÖDÜL POLİN’İN

Dilovası GEBKİM OSB’de üretimlerini sürdüren Polin Waterparks  ve Darıca’da üretim yapan  Futura Form’un da bünyesinde yer aldığı, Polin Group 7. Attraction Star Awards ödüllerinde 4 büyük ödülün sahibi oldu. 14 Şubatta gerçekleşen ödül töreninde, Polin Group firmalarından Futura Form, Modüler Spray Action ürünü ile “Yıldızlı Proje” ödülüne, Nano Teknoloji Göbeklitepe Temalı Çalışması ile de Yılın Standı Ödülü’ne layık görüldü. İstanbul Crowne Plaza’da düzenlenen ödül töreninde ayrıca Polin Waterparks’ın 2019 Kasım ayında Amerika’da lansmanını yaptığı farklılıkları kucaklayarak kaynaşmayı, beraber eğlenmeyi, sosyalleşmeyi sağlayan ve engelleri ortadan kaldıran ürünü Splash Bucket All Can’da  “En Başarılı Yeni Ürün” kategorisinde, Dünyanın en büyük cruise gemisi olan Royal Caribbean Harmony of The Seas’te gerçekleştirdiği su parkı projesi ile “En Başarılı Yurt Dışı Uygulama Ödülü”ne layık görüldü.

ÖDÜLLERİ SAYIN ,GÜLİSTANOĞLU VE SAR ALDI

Futura Form Genel Müdürü A.Cüneyt Sayın, Yıldızlı Proje ödülünü Marmara Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Dr. Ümit Kesim’in elinden alırken, Yılın Standı Ödülü’nü Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan’dan aldı.

Polin Waterparks’ın ürünü Splash Bucket All Can’a “En Başarılı Yeni Ürün” kategorisindeki ödülü ise Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Pınar tarafından, Polin Waterparks  Ar-Ge Tasarım Müdürü Utku Onursal Gülistanoğlu ’na, Royal Caribbean Harmony of The Seas su parkı projesi ile “En Başarılı Yurt Dışı Uygulama Ödülü”nü Polin Waterparks Satış ve Tasarım Direktörü Burak Sar’a, I-Mice 2. Başkanı ve Jolly Mice Direktörü Serdar Söyler tarafından takdim edildi.

Leave a Reply