Sektörden Haberler

Polin ABD’den Ödülle Dönüyor!

22 Kasım 2019 Mart 18th, 2020 Yorum Yok

ABD’nin Orlando kentinde Pazartesi günü başlayan ve bugün sona eren fuarda büyük ilgi gören Polin, bu fuarda ilk kez sergilediği Time Rider kaydırağı ile ‘En İyi Yeni Ürün’ ödülü Pirinç Yüzük’ün sahibi olurken, standlarının tasarımının kalitesi, özgünlüğü ve benzersizliği ve marka elemanları ile birlikte En İyi Sergi Ödülü Pirinç Yüzük’ü de Türkiye’ye getirdi.

Katıldığı her IAAPA Fuarı’nda ödüllerle dönen Polin Waterparks, bu yıl yapılan fuardan da eli boş dönmeyerek Türkiye’nin gururu olduğunu bir kez daha ortaya koymuş oldu.

BU ÖDÜLLER TÜM POLİN GROUP  AİLEMİZİN

IAAPA’da iki ayrı Brass Ring ödülü kazanan Polin Waterparks genel müdürü Kubilay Alpdoğan, “IAAPA Genel Merkezi’nde olmaktan gurur duyuyorum. IAAPA’nın bir parçası olmak ve ne kadar büyüdüğünü görmek benim için büyük bir zevk. Polin Waterparks olarak faydalı bir fuar yaşadık. 1800’ün üzerinde misafirimizi standımızda ağırladık. iki ayrı Brass Ring ( Pirinç Yüzük) ödülünü de ülkemize götürüyoruz. Bu iki ödülü geceli gündüzlü bu tür projeleri gerçekleştiren çalışma ekibimiz, tüm Polin Group ailemiz  ve tüm Türkiye’nin yerli ve milli üreticileri adına alıyoruz.” Dedi.

Leave a Reply