OSBSektörden Haberler

Pakiş, IAAPA Expo’da gurur yaşattı!

18 Eylül 2019 Mart 16th, 2020 Yorum Yok

Dilovası GEBKİM OSB’de üretimlerini sürdüren eğlence sektörü ve su parklarında Dünya’nın sayılı üretici firmalarından olan Polin Waterparks  16-19 Eylül tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen International Association of Amusement Parks and Attractions (IAAPA) fuarına katıldı.

Bugün sona erecek fuar kapsamında düzenlenen konferans bölümünde firmanın Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş bir konuşma yaptı. Bu yıl 101. yılını kutlayan dünyanın en büyük eğlence sektör organizasyonu olan IAAPA Expo Europe’ya 100’den fazla ülkeden 15.000’in üzerinde ziyaretçi takip ediyor. 16 Eylül Pazartesi günü başlayan organizasyon 19 Eylül Perşembe günü sona erecek.

PAKİŞ, SEKTÖRÜN MUTLULUĞA ETKİSİNİ ANLATTI

Fuar kapsamında düzenlenen konferans programında, konuşmacı olarak kürsüye çıkan Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, eğlence sektörü ve rekreasyonun  mutluluğa katkısı temalı bir konuşma yaptı. Pakiş konuşmasında, insan nedir? İnsan nasıl mutlu olur? Eğlence sektörü insan ve şehir mutluluğuna nasıl katkıda bulunur? Konularını çarpıcı bir dille katılımcılara aktardı. Oldukça ilgi çeken, sektör profesyonelleri tarafından da yakından takip edilen etkinlikte salon dolduğu için izleyicilerin bir bölümü sunumu ayakta takip etmek durumunda kaldı. Soru-Cevap bölümünde ise Pakiş, sektörle ilgili sorulara tek tek cevap vererek unutulmayacak bir etkinlik gerçekleştirdi.

Leave a Reply