OSBSektörden Haberler

Kompozitçiler Polin’de Buluşuyor

8 Eylül 2019 Mart 16th, 2020 Yorum Yok

Kompozit Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen Türk Kompozit 2019 Zirvesi Bilgilendirme Toplantısı 10 Eylül 2019 Salı günü Dilovası GEBKİM OSB’de bulunan Polin Su Parkları A.Ş’de yapılacak.

Sabah 09.00’da kahvaltı ile başlayacak olan programda İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, 2020’ye giderken Türkiye ve Dünya ekonomisine kısa bir bakış, Kompozit Sanayicileri Derneği Başkanı Barış Pakiş, 10-12 Ekim tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Türk Kompozit 2019 Zirvesi ile ilgili  bilgilendirmesi ve  Kompozit sektörü tanıtımı konulu sunum yapacak. GEBKİM OSB yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda GEBKİM Eğitim Araştırma ve Sağlık Vakfı başkanı İbrahim Aracı ise GEBKİM MTAL ile ilgili, katılımcılara  bilgilendirme yapacak.

GEBKİM MTAL’E KOMPOZİT TESİSİ

Kompozit Zirvesi’nde, Dilovası’nda bu yıl eğitim ve öğrenime başlayan GEBKİM MTAL içerisine Kompozit Pilot Tesisi kurulmasına dair bir de imza töreni düzenlenecek. Kocaeli Valiliği, İl Milli eğitim Müdürlüğü, GEBKİM Eğitim Araştırma ve Sağlık Vakfı, GEBKİM MTAL ve Kompozit Sanayicileri Derneği arasında imzalanacak anlaşma törenine İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, GEBKİM Eğitim Araştırma ve Sağlık Vakfı Başkanı Vefa İbrahim Aracı, GEBKİM MTAL Okul Müdürü Hakan Çelik, Kompozit Sanayicileri Derneği Başkanı Barış Pakiş katılacak.

POLİN FABRİKA VE GEBKİM MTAL TURU

İmza töreni sonrası törene katılanlar, Dilovası GEBKİM içerisinde yer alan Polin Su Parkları üretim tesislerini ve 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılına başlayan GEBKİM MTAL’i topluca gezecekler.