HaberlerOSBSlider

GEBTEK Olarak Gümüş Sponsor Olduğumuz 6.Private Label Zirvesi’ne Katılım Sağladık

3 Aralık 2021 Aralık 4th, 2021 Yorum Yok

Özel markalı ürünler sektörü iki yıl aranın ardından PLAT Derneği’nin düzenlediği 6. Private Label Zirvesi’nde bir araya geldi. Pandemide rafları boş bırakmayarak kahraman sektörler arasına adını yazdıran Private Label sektörüne yönelik değerlendirmeler, araştırmalar ve sorunların masaya yatırıldığı zirve, perakende sektörünün tüm paydaşlarını ve sektörün önde gelen firmalarını buluşturdu.

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği, pandemi nedeniyle 2020 yılında yapılamayan 6. Private Label Zirvesi’ni 24 Kasım 2021 tarihinde Kurtköy Crowne Plaza Otel’de düzenledi. Bu yıl, “Fark Var” temasıyla hayata geçirilen 6. Private Label Zirvesi, üretici ve tedarikçi firmalardan ulusal ve yerel perakende zincirlerinin temsilcilerine kadar sektörün önemli isimlerini bir araya getirdi.

GEBTEK Teknoloji Geliştirme ve Çözüm Merkezi olarak Gümüş Sponsor olduğumuz 6.Private Label Zirvesi’ne katılım sağladık. Değişen trendler, yeni fikirler ve perspektifler doğrultusunda GEBTEK’de #FarkVar dedik.