HaberlerOSB

Gebkim’de Dezenfeksiyon İşlemleri Sıklaştırıldı

11 Nisan 2020 Yorum Yok

Ülkemizde kimya sanayinin bir arada bulunarak çalışmalarını sürdürdüğü GEBKİM – Kocaeli Gebze V (Kimya) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, 11 Mart’ta Gebkim Bölge Müdürlüğüne ait çok amaçlı hizmet aracı ile dezenfeksiyon çalışmalarına başlamıştı. Şimdi de Bölge Müdürlüğü bünyesinde kurulan özel ekip ile dezenfeksiyon çalışmalarını sıklaştırdı.

Bölgedeki Her Karış Alan Temiz Kalsın Diye

Son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan Covid-19 isimli korona virüsü salgını önlemleri kapsamında önemi bir hayli artan dezenfeksiyon hizmetleri, Gebkim Bölge Müdürlüğü tarafından 11 Mart tarihi itibariyle Müdürlüğe ait çok amaçlı hizmet aracı ile Sanayi Bölgesi içerisindeki tüm yollar, üye firmaların fabrika girişleri ve fabrikaların iç alanlarında bulunan ring yollarında yapılmaya başlanmıştı.

Malum süreç içerisinde alınan önlemler kapsamında çalışmalarını arttıran Gebkim Bölge Müdürlüğü şimdi de kendi bünyesinde oluşturduğu özel kıyafet ve cihazlar ile donatılan dezenfeksiyon ekibiyle birlikte bölge içerisinde işlemden geçirilmemiş bir karış alanın kalmaması için çalışmalarına yoğunluk vermiş bulunmaktadır.

Talep Eden Üye Firmalara Dezenfeksiyon Hizmeti

Çok amaçlı hizmet aracı ile üye firmaların fabrika girişleri ve ring yollarını dezenfekte eden Gebkim Bölge Müdürlüğü, oluşturduğu dezenfeksiyon ekibi ile de talepte bulanan tüm üye firmaların dezenfeksiyon hizmetlerini gerçekleştireceğini belirtti.

Gebkim Bölge Müdürlüğü; talepte bulunan firmaların gelecek haftadan itibaren fabrika girişleri, yolları, fabrika içleri, müdürlük binaları, sosyal ve yeşil alanlarının da oluşturulan dezenfeksiyon ekibi ile birlikte işlemden geçirileceğini belirtti.

Leave a Reply