GenelOSB

GEBKİM MTAL de ‘Geleceğe Nefes Ol’du

11 Kasım 2019 Mart 18th, 2020 Yorum Yok

Gebze Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (GEBKİM) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 250 adet ve Hatay Kırıkhan’da faaliyetlerini sürdüren Koruma Tarım Fabrikası çalışanları da 14 bin adet fidan dikerek “Geleceğe Nefes Ol” projesine destek verdi

Orman Genel Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği ” Geleceğe Nefes Ol” kampanyası kapsamında, saat 11:11’de Gebze Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (GEBKİM) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) ve Hatay Kırıkhan’da faaliyetlerini sürdüren Koruma Tarım Fabrikası çalışanları da fidan dikerek projeye destek verdi.

GEBKİM MTAL’DEN 250 FİDAN

Dilovası’nda bulunan GEBKİM OSB’nin ağaçlandırma alanında dün yapılan etkinliğe GEBKİM Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı ve Yönetim Kurulu Üyesi Zümran Aracı, Jokey Plastik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hakan Özhuy, KOSTER Yönetim Kurulu Başkanı Cem Yelten, Esas Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Işık, GEBKİM Eğitim Araştırma ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri ve GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri katılım sağladı. Etkinlik sırasında ağaçlandırma alanında 250 ağaç dikildi.

KIRIKHAN’DAN 14 BİN FİDAN

Öte yandan projeye Koruma Şirketler’in Hatay Kırıkhan’da bulunan Koruma Tarım Fabrikası’nın çalışanları da destek verdi. Proje kapsamında önceki gün 4 bin fidan dikimini gerçekleştiren fabrika çalışanları, dün diktikleri 10 bin fıstık çamı fidanlarıyla birlikte 14 bin fidana ulaştılar.

 

Leave a Reply