HaberlerOSB

Gebkim Korona İle Savaşta Cepheyi Genişletti

4 Nisan 2020 Yorum Yok

Kimya Sanayicilerinin çalışmalarını sürdürdüğü GEBKİM – Kocaeli Gebze V (Kimya) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Gebkim Müdürlüğüne ait çok amaçlı hizmet aracı ile şimdi de Dilovası ve Gebkim MTAL’yi dezenfekte etti.

Şimdi Sıra Tüm Dilovası’nda

Geçtiğimiz günlerde Gebkim Bölge Müdürlüğü tarafından tüm Sanayi Bölgesi için düzenli olarak ve ücretsiz yapılmaya başlanan dezenfekte çalışmaları şimdi de tüm Dilovası sokaklarında uygulanmaya başlandı.

Çok amaçlı hizmet aracı ile Dilovası içerisinde yer alan tüm sokaklar birer birer dezenfeksiyon işleminden geçirildi. Dilovası Belediyesi temizlik ekiplerinin de birlikteliği ile sokakların ardından Gebkim MTAL ve Gebkim Organize Sanayi Bölgesi’nde işlemlere devam edildi.

Koruma Klor Alkali’den Büyük Destek

Gebkim Bölge Müdürlüğüne ait çok amaçlı hizmet aracı ile yapılan dezenfeksiyon çalışmaları Koruma Klor Alkali’nin ürettiği Sodyum Hipoklorit ile yapıldı.

Yaşadığımız malum süreç boyunca devam edilecek olan dezenfeksiyon çalışmaları Koruma Klor Alkali tarafından üretilen Sodyum Hipoklorit’ler ile sürdürülecek.

Leave a Reply