Sektörden Haberler

Flower Show’da Futura Form Farkı!

18 Kasım 2019 Mart 18th, 2020 Yorum Yok

14-16 Kasım 2019 tarihleri arasında Geçtiğimiz yıl 11 ülkeden 163 katılımcı firmayı, 52 ülkeden 15 bin ziyaretçi ile buluşturan, Uluslararası Flower Show İstanbul / Eurasia Plant Fair 2019 tamamlandı.

Tarsus Turkey tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, bu yıl 11. kez kapılarını misafirlerine açtı. Dilovası GEBKİM OSB’de faaliyet gösteren Polin Group iştiraklerinden Futura Form’da fuarda 14A18 no’lu standı ile yerli ve yabancı misafirlerini ağırladı. CTP imalatı ve tema projeleri gerçekleştiren, oyun parkları ve malzemeleri üreten firmanın standında en yeni tasarımlar ve gerçekleştirdiği önemli projeler tanıtıldı.

ŞÖHRET PAKİŞ’TEN MUTLULUK SUNUMU 

Futura Form standı Flower Show İstanbul’da büyük ilgi görürken düzenlenen oturumlar ve panellerde sektörün önemli gelişmeleri de izleyicilerlerle ve sektör temsilcileri ile paylaşıldı.  Polin Group Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, fuarın son gününde Eğlence ve Rekreasyonun Mutluluğa Katkısı konulu bir sunum gerçekleştirdi. Pakiş, şehir yaşamları ve ortaya çıkan mutluluk konularında çarpıcı örnekleri katılımcılarla da paylaştı.

GÖBEKLİTEPE TEMASI İLGİ GÖRDÜ

Futura Form standında ilk kez bu yıl, Futura Form mühendis ve teknik elemanlarının hazırladıkları, UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve tüm dünyanın dikkatini çeken Şanlıurfa’daki Göbeklitepe kült yapısı fuarda bir görsel tema ile ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Medeniyetin Şafak Vakti Göbeklitepe teması ilk kez bir stantta sergilenen çalışma büyük ilgi görürken, aynı çalışma 19-22 Kasım 2019 tarihleri arasında ABD’nin Orlando kentinde düzenlenecek olan IAAPA Expo Fuarı’nda da sergilenecek.

Leave a Reply