GenelHaberlerÖne Çıkan HaberlerOSBSlider

Beta Kimya GEBKİM Kampüsü’nün Açılış Töreni Gerçekleşti

21 Ekim 2023 Kasım 6th, 2023 Yorum Yok

GEBKİM Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mehmet Fatih Kacır ile TBMM Ticaret, Sanayi, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sn. Mustafa Varank’ın teşrifleriyle gerçekleşen açılış törenine; Kocaeli Valisi Sn. Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tahir Büyükakın, TİM Başkanı Sn. Mustafa Gültepe, GEBKİM Yönetim Kurulu Başkanı Sn. V. İbrahim Aracı ve GEBKİM Yönetim Kurulu Üyerinin yanı sıra il protokol üyeleri ve iş dünyasından davetliler katıldı.

BETA Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Adil Pelister, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. V. İbrahim Aracı, TİM Başkanı Sn. Mustafa Gültepe, TBMM Ticaret, Sanayi, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sn. Mustafa Varank ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mehmet Fatih Kacır’ın açılış konuşmasıyla başlayan tören, kurdele kesimi ve fabrika gezisiyle sonlandı.

Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük yapıştırıcı ve tutkal tesisi Beta Kimya A.Ş. GEBKİM Kampüsü’ne ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyor, tesisin bölgemiz, ilimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.