Haberler   -   Davet Mektubu
DEĞERLİ KİMYACILAR, KİMYA PAYDAŞLARI, KİMYA SEVERLER,

Gebze Teknik Üniversitesi bünyesinde kurulmuş olan Kimya Bilim Topluluğu olarak sizleri 7 Nisan Dünya Kimya Bayramı’nda düzenleyeceğimiz “2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi’ne davet etmekten büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.
2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi’nin düzenlenmesi ile Türkiye’nin dört bir yanında okuyan kimya ve fen bilimleri alanında farklı disiplinlerde lisans ve lisansüstü eğitimini yapmakta olan genç bilim insanları ve kimya sanayicilerinin bir araya gelerek yapılan çalışmalar ve yeni fikirlerin paylaşımı için zemin oluşturulması ve bilimsel motivasyonunun arttırılması hedeflenmektedir.
Kongre kapsamında; sonuçlanmış/yapılmakta olan çalışmalar, henüz fikir aşamasındaki bilimsel/endüstriyel yaklaşımlar ve literatür araştırmaları, lisans/ lisansüstü eğitimine devam eden genç bilim insanları ve kimya sanayicileri tarafından sözlü veya poster olarak sunulabilir.
Kongre kaydı için gtukimbil.wixsite.com/kimbil adresindeki kayıt formu doldurulması gerekmektedir. Sözlü/poster sunumu yapmak isteyen katılımcılarımızın web sitemizde yer alan formatta hazırladıkları sunum özetini gtukimbil@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.
Kongremize göstereceğiniz ilgi ve vereceğiniz katkılardan dolayı her birinize çok teşekkür ederiz. 7 Nisan 2017 Dünya Kimya Bayramı’ nda buluşmak üzere sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.
Saygılarımızla

Murat ŞAHİN
2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi Başkanı
 
 
Afiş için Tıklayınız
Gebkim Yönetim Merkezi
Çerkeşli Mah.(Köyü) Şafak Türkay Cad. No:2/1
Dilovası / KOCAELİ
Tel : + 90 (262) 754 07 77
Fax : + 90 (262) 754 80 45-46
E-posta : gebkim@gebkim.org.tr
Acil Telefon Numaraları
Gebkim İtfaiye               : + 90 (262) 290 10 10
Gebkim Sağlık Merkezi  : + 90 (262) 754 10 20
Gebkim Güvenlik           : + 90 (262) 754 07 77